O nás

Společnost EDUMED vznikla v roce 2005.

Prvním velkým projektem realizovaným v letech 2005 – 2008 bylo vzdělávání školitelů resuscitace a život zachraňujících úkonů pro potřeby sociálních a zdravotnických zařízení a organizovaných shromáždění, který byl spolufinancován ESF a státním rozpočtem ČR. 

Od roku 2005 společnost EDUMED každoročně pořádá jednodenní odbornou konferenci Broumovské internistické dny, která se těší stálému zájmu jak z řad posluchačů, tak z řad přednášejících. 

Od roku 2009 byl EDUMED hlavním organizátorem třídenní konference Náchodské ošetřovatelské dny, která byla v roce 2010 přejmenována na Náchodské mezioborové dny a byla poprvé akreditována i pro lékaře.  

Za dobu své existence připravili zaměstnanci společnosti celou řadu odborných akcí a proškolili nesčetně zdravotníků, dětí, občanů a členů složek IZS v první pomoci, uspořádali odborné přednášky pro veřejnost apod. 

V roce 2011 zřizuje společnost EDUMED zdravotnické zařízení pod názvem Kardiologická, diabetologická a interní ambulance. Od 1. 7. 2011 poskytuje zdravotnické služby v Broumově, od srpna roku 2013 v Jaroměři a od prosince roku 2014 také v Náchodě. V roce 2016 společnost EDUMED koupila 100% podíl ve společnosti Plicní ambulance Broumov s.r.o. a poskytuje tak zdravotnické služby i v odbornosti plicního lékařství.