Do našeho týmu specializovaných ambulancí v Náchodě přijmeme zdravotní nebo praktickou sestru.

Rádi byste pracovali v ambulantním provozu a měli víkendy volné? Hledáte práci, kde se setkáte s moderními přístroji, super kolektivem a domluvíte se na rozsahu hodin podle vašich možností? Nemusíte za prací jezdit daleko, přijďte k nám do Náchoda do týmu paní doktorky Alice Veselé.

Pro domluvení schůzky volejte 604922814 nebo pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Poskytujeme komplexní péči v oblasti prevence, diagnostiky a léčby diabetu, onemocnění štítné žlázy a dalších interních nemocí, kostních onemocnění. Zajišťujeme léčbu a další vyšetření pomocí moderních diagnostických přístrojů.

 

Hlavní náplní práce sestřičky v naší ambulanci je provádění odběrů krve, denzitometrických vyšetření včetně nutné administrativy, očních vyšetření pomocí moderní digitální kamery, příprava pacientů před kontrolou u lékaře a koordinace práce spolu s celým týmem.

 

Požadujeme min. středoškolské vzdělání, spolehlivost, profesionální přístup, organizační schopnosti a smysl pro pořádek, vlídný přístup k pacientům a týmového ducha.

 

 

 

 

Kancelář společnosti | Doručovací adresa

EDUMED s.r.o.
Pražská 1995,
547 01 Náchod
(budova Hamra Medical, s.r.o., 1. patro)
email: info@edu-med.cz

Sídlo společnosti | Fakturační údaje

EDUMED s.r.o.
Dělnické domy 81,
550 01 Broumov
IČ: 27485820 | DIČ: CZ27485820