Odborné konference

Vzdělávání zdravotníků

Pořádáme odborné konference, semináře, školení a jiné vzdělávací akce pro zdravotnické pracovníky, včetně zajištění lektorské činnosti. Odborné akce mají akreditaci a jsou zařazené do systému celoživotního vzdělávání zdravotnických pracovníků.

Řada našich lékařů také se aktivně zabývá přednáškovou činností na odborných kongresech po celé republice.

 


Broumovský internistický den

Broumovský internistický den je jednodenní odborná konference pro zdravotnické pracovníky, kterou pořádáme již od roku 2005. V rámci konference jsou prezentována témata interní medicíny a příbuzných oborů. Akce je pravidelně zařazena do systému celoživotního vzdělávání lékařů a nelékařských zdravotnických pracovníků. Podrobné informace o konferenci jsou k dispozici na samostatných webových stránkách bid.edu-med.cz.

 


Náchodské mezioborové dny

Náchodské mezioborové dny je odborná konference se zaměřením na interní, přednemocniční a intenzivní péči, neurologii, chirurgické obory, laboratorní medicínu, gynekologii, porodnictví, dětské lékařství a další obory s důrazem na mezioborovou problematiku. Konferenci pořádáme od roku 2009, kdy byla určená především nelékařským zdravotnickým pracovníkům a známá ještě pod názvem Náchodské ošetřovatelské dny. V roce 2010 jsme konferenci přejmenovali na Náchodské mezioborové dny a poprvé akreditovali i pro lékaře. Podrobné informace o konferenci jsou k                                                                                    dispozici na samostatných webových stránkách nmd.edu-med.cz.

Kancelář společnosti | Doručovací adresa

EDUMED s.r.o.
Čechova 408
547 01 Náchod
email: info@edu-med.cz

Sídlo společnosti | Fakturační údaje

EDUMED s.r.o.
Dělnické domy 81,
550 01 Broumov
IČ: 27485820 | DIČ: CZ27485820